DRUGI RAZREDI -IZLET

Cjelodnevni izlet učenika drugih razreda OŠ Sv. Filip i Jakov

Krapanj-Sokolarnik-Skradin

Svi su učenici ukrcani u autobus u svom mjestu stanovanja i oko 8 sati smo krenuli prema Brodarici. Prvo zaustavljanje je bilo na šibenskom mostu gdje su učenici mogli doručkovati. Slijedeće odredište je bila Brodarica gdje smo se ukrcali na brod za otok Krapanj gdje smo obišli otočić i vidjeli zbirku školjaka i spužava. Zatim smo se brodom vratili na kopno i nastavili put prema Sokolarniku. Uz zanimljivo predavanje upoznali smo se sa značenjem ptica grabljivica u prirodnoj ravnoteži , zbrinjavanjem,njegom i dresurom. Učenici su uživo vidjeli sovu i sokole,a uživo su prisustvovali i hranjenju ptica.Program je trajao sat vremena. Učenici su sa velikim zanimanjem i aktivnim sudjelovanjem pratili program.

Nakon toga smo se uputili u Skradin gdje smo i ručali, a zatim se uputili u park gdje su se učenici slobodno igrali. Lijepo su se proveli, međusobno upoznali , a na kraju je bilo i zajedničke pjesme.

Fotografije u Foto-galeriji  u albumu Izlet drugi razred