Našoj školi ZLATNI STATUS
Autor: Zorica Pedisić-Rota, 30. 3. 2021.

Ove godine stiglo nam je još jedno priznanje koje nas čini uistinu ponosnima. Naša škola dobila je Zlatni status za sudjelovanje na natječaju „POJ RIČI MATERINSKE“,  od 2007.-2021. Ovaj status zaslužili smo jer je vrijedna učiteljica Dražena Strpić svake godine sudjelovala sa svojim učenicima u likovnom izričaju. Dakle, među 11 škola RH, našla se i naša.

Ove godine je učenik Gabrijel Baričić i nagrađen za svoj rad!

Kako zbog trenutne epidemiološke situacije nije dopušteno okupljanje, organizatori XV. literarno-likovnog natječaja "Poj riči materinske“, u nemogućnosti da ugoste sudionike u školi Primošten,odlučili su to uraditi virtualno. Dio ozračja završnih svečanosti iz prethodnih godina i završna priredba je na linku:

Učenici koji su sudjelovali: Nola Matijašević, Slavko Fantina, Petar Milat, Matej Batur, Sonja Uranija, Frane Deković, Ante Eškinja, Gita Valerija, Franciska Smoljan, Lena Kadija, Jana Katalinić, Cvita Eškinja,Lara Persola, Paula Vodopija, Mario Jukić, Lovre Jukić….

Ove godine nagrađeni rad:

GABRIJEL BARIČIĆ

9 godina