Posjet Centru za rehabilitaciju Sv. Filip i Jakov
Autor: Ljiljana Kadija-Pulić, 10. 6. 2019.

Gosti i domaćini

Ovog smo svibnja imali čast biti domaćini i gosti Centra za rehabilitaciju Sv. Filip i Jakov.

Sredinom petog mjeseca, razveselili su nas pozivom na druženje u njihovom prekrasnom dvorištu. Zajedno smo zapjevali i zaplesali, te se počastili slasnim delicijama  16.5.2019. Iz naše škole posjetilo ih je 13-ero učenika petih razreda uz pratnju ravnateljice Gordane Kurtov i nastavnice Višnje Smoljan, voditeljice volontera.

Bile su to učenice 5.a razreda, polaznice ritmičke skupine : Katja, Marijeta, Gabriela, Ivana, Anđela, Nikolina i Sara te učenici 5.b razreda, članovi Volonterske skupine Morska vila : Noa, Karla, Ivona, Lana, Tonka i Ena.

Troje štićenika Centra u pratnji njihove ravnateljice Barbare Čirjak i djelatnice Jelene razveselili su nas posjetom za Dan Škole 31.svibnja, gdje su, kako kažu,  uživali u nastupu naših učenika.

Veselimo se sljedećem, već dogovorenom nastupu kod njih u rujnu, i svim idućim susretima zajedno s korisnicima Centra i njihovim njegovateljicama. Svejedno je bili mi gosti ili domaćini.

Marijeta Katalinić, 5.a (urednica školskog lista)