preskoči na sadržaj

Osnovna škola Sveti Filip i Jakov

Login
Tražilica
Projekti

BROŠURA ZA RODITELJE

Priloženi dokumenti:
Brosura za roditelje.pdf

 
Kalendar
« Prosinac 2018 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6
Prikazani događaji

Anketa
Što najviše voliš jesti za marendu?








VREMENSKA PROGNOZA

vremenska prognoza

Arhiva dokumenata
Učitavanje RSS feeda je završilo s greškom: 404
DABAR

UČENIČKA ZADRUGA

Učenička zadruga "Đardin"

UČILICA

SURADNICI U UČENJU

SEDMI RAZRED

Sedmi A razred poveznice:

Andrea Mikas https://andreamikas.wixsite.com/magnezij

Antoni Santini https://antonisantini93.wixsite.com/kalcij

Bepo Mikas https://bepomikas.wixsite.com/brom

Denissa Galešić https://denissagalesic23.wixsite.com/sumpor

Emanuela Prtenjača https://prtenjacaemanuela.wixsite.com/bakar11

Frane Galešić https://galesicfrane.wixsite.com/natrij

Iva Knežević https://ivaknezevic14.wixsite.com/klor

Ivana Majica https://ivanamajica.wixsite.com/kripton

Lana Baričić https://lanabaricic.wixsite.com/mysitealuminij

Lara Akrap https://akraplaraa.wixsite.com/neon

Lovre Dević  https://lovredevic1000.wixsite.com/lovre/otkrica

Luka Pedisić https://lukapedisic.wixsite.com/pejpe

Luka Ringsmuth https://lukaringsmuth.wixsite.com/silicij

Roko Batur https://rokob-7.wixsite.com/radij

Tamara Galešićhttps://tamaragalesic1.wixsite.com/srebro

Valentina Deković https://dekovivalentina7.wixsite.com/mangon

Vinko Kardum https://vinkopila.wixsite.com/kralj-kisik

Zdenko Pedisić https://zdenkopedisic.wixsite.com/vodik

Sedmi B razred poveznice:

Ante Brzić https://antebrzic.wixsite.com/argon

Ante Colić https://antecoliceert.wixsite.com/sumpor12

Antea Banovac https://anteica13.wixsite.com/mysite

Dino Mišulić https://dinomisulic.wixsite.com/neonn

Karla Bošnjak https://karlabosnjak2.wixsite.com/zlato

Luka Eškinja https://zeskinj4.wixsite.com/vodik1

Luka Pelicarić https://morskipas073.wixsite.com/zeljezo

Marta Stevanja https://martastevanja.wixsite.com/sumpor

Roko Marčić https://simepila.wixsite.com/helij

Roko Stevanja http://rokostevanja.wixsite.com/roko123

Tony Županović https://mirkopekmez.wixsite.com/mysite

Julija Baričić https://juliabaricic.wixsite.com/wolfram

Barbara Galešić https://barbaragalesic.wixsite.com/ugljik

Antea Kiš https://anteakis2.wixsite.com/titanij

Leonardo Santini https://leonardosantini.wixsite.com/litij

Lara Raspović https://lararaspovic.wixsite.com/mysite

preskoči na navigaciju